MASAJ FİYATLARI

LADYS MASAJ HOŞGELDİNİZ

Refleksoloji aslında bir çeşit denge masajıdır ve ayağa yapılır. Yani bu masajı yaptırarak kendinizi hem duygusal, hem de fiziksel olarak dengede hissedersiniz.

30  dakika ₺ 550

İsveç masajı da denilen klasik masajı tercih ettiğinizde, gündelik yorgunluğunuzdan ve sizi rahatsız eden sıkıntılardan kurtulabilir, gevşeyerek kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz.

50 dakika ₺ 700

Başınız ağrıdığında, sırtınız tutulduğunda, kendinizi gergin hissettiğinizde, boynunuz ağrıdığında ve hatta uykusuzluk çektiğinizde baş boyun omuz bölgesine masaj yaptırarak kendinizi rahatlatabilirsiniz.

30  dakika ₺ 550

 

Sıcak taş masajı yaptırarak bütün negatif enerjileri üzerinizden atabilirsiniz. Bu masaj çeşidinde sıcak ya da soğuk taşlar kullanılır.

75 dakika ₺ 850

 

Yaptığınız sporun özel uyarıcı hareketlerini uzman kişilere uygulatarak spor yaparken performansınızı artırabilir spor sonrası rahatlama sağlayabilirsiniz. 

50  dakika ₺ 800

 

Adından da anlaşılacağı üzere aromatik yağlar ve bitkisel özlerle yapılan bu masaj hem diğerlerine göre daha hafiftir, hem de rahatlatıcı ve dinlendiricidir. 

50  dakika ₺ 700

 

Medikal masaj, bedenin fiziksel ve zihinsel sağlığını iyileştirmek amacıyla profesyonel bir terapist tarafından uygulanan özel bir masaj türüdür.

50  dakika ₺ 800

 

Bali masajı, zihinsel ve fiziksel rahatlama, enerji dengelemesi ve iç huzurun bulunmasını sağlayan özel bir masaj türüdür.

50  dakika ₺ 750

 

Vücudunuzun tazelenmesi ve canlanması için özel bir deneyim mi arıyorsunuz? O zaman body peeling masaj tam da ihtiyacınız olan şey.

30  dakika ₺ 550

 

Bölgesel masaj, vücudunuzun belirli bölgelerindeki gerginlikleri hafifletmek, ağrıları azaltmak ve daha fazla rahatlık sağlamak amacıyla tasarlanmış özel bir masaj türüdür.

30  dakika ₺ 550

 

Lenf drenaj masajı, vücuttaki lenf sisteminin düzgün çalışmasını teşvik eden, ödem ve toksinlerin atılmasına yardımcı olan özel bir masaj türüdür.

50  dakika ₺ 750

 

Hamilelik, hayatınızın en özel dönemlerinden biridir ve annelik yolculuğunuzun keyfini çıkarmanıza yardımcı olmak için buradayız.

50  dakika ₺ 750

 

Selülit, birçok insanın karşılaştığı yaygın bir cilt sorunudur. Selülit masajı, cildinizdeki selülit görünümünü azaltmaya ve cildinizi daha pürüzsüz hale getirmeye yardımcı olan özel bir masaj türüdür.

50  dakika ₺ 800

 

En Beğenilen Masajlarımız

Premium Masaj Hizmeti